17:07 24.12.2022

Україні потрібно більше засобів контрбатарейної боротьби та далекобійних боєприпасів, щоб запобігати обстрілам мирних міст - Резніков

1 хв читати
Україні потрібно більше засобів контрбатарейної боротьби та далекобійних боєприпасів, щоб запобігати обстрілам мирних міст - Резніков

Українська армія потребує більшої кількості важкого озброєння, зокрема далекобійного, для захисту міст від обстрілів з боку російських терористів, заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Варварський обстріл Херсона російськими терористами – це не тільки черговий військовий злочин, а й помста його жителям, які чинили опір окупації і довели всьому світу, що Херсон - це Україна. Україна зможе запобігти таким трагедіям, якщо у неї буде більше засобів контрбатарейної боротьби, більше артилерії і більше далекобійних боєприпасів. Таким чином російські вбивці будуть покарані і вигнані з України", - написав Резніков у Twitter.

Як повідомлялося, внаслідок ранкового обстрілу в Херсоні загорілося 66 легкових автомобілів. Відомо про сімох загиблих і 58 поранених мирних жителів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА