Інтерфакс-Україна
08:05 19.12.2022

ППО знищила два іранські БПЛА у Дніпропетровській області

1 хв читати
ППО знищила два іранські БПЛА у Дніпропетровській області

Українська протиповітряна оборона знищила два іранські БПЛА у Дніпропетровській області, а внаслідок чергової ворожої атаки окупантів є сильні руйнування у трьох громадах області, повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.

"Наші захисники з повітряного командування "Схід" знищили над областю два безпілотники. Це були "Шахеди", - написав він у телеграм-каналі.

Він додав, що на Нікопольщині окупанти випустили понад 60 снарядів із "Градів" і важкої артилерії.

Обстріляли міста та села у трьох громадах – Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій.

Обійшлося без постраждалих. Усюди багато руйнувань.

У Червоногригорівській ОТГ пошкоджено 11 приватних будинків, 6 господарських будівель, автомобілі, газопровід і лінія електропередачі.

Через атаку знеструмлено насосну станцію водоканалу. У кількох селах немає води. Аварійні бригади вже працюють.

У Марганці російські снаряди пошкодили понад 20 приватних будинків і господарських будівель, дитячо-юнацьку спортивну школу, ліцей, школу мистецтв та адмінбудівлю. Пошкодили кілька електромереж.

У приватному обійсті виникла пожежа. Вогонь рятувальники вже загасили.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА