Інтерфакс-Україна
07:38 16.12.2022

Пентагон має намір активізувати навчання українських військових цієї зими

1 хв читати
Пентагон має намір активізувати навчання українських військових цієї зими

Американські військові розширять програму військового навчання українських військовослужбовців у зимовий період, повідомляє агентство Associated Press із посиланням на обізнані джерела.

За їх словами, військова підготовка проходитиме на полігоні Графенвер, розташованому в німецькій Баварії. У повідомленні не уточнюється скільки українських військових США планують навчити за зиму.

Зазначається, що програма включатиме як заняття з теорії, так і тренування на полігоні. Очікується, що вони завершаться "складними бойовими навчаннями за участю батальйону".

Агентство зазначає, що США вже підготували близько 3,1 тис. українських військових. Програми були націлені на навчання використання різних видів озброєння, зокрема американських гаубиць і систем HIMARS.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА