Інтерфакс-Україна
19:07 10.10.2022

У Києві пошкоджено 45 житлових будинків, 3 школи, дитсадок та 5 закладів охорони здоров'я

1 хв читати
У Києві пошкоджено 45 житлових будинків, 3 школи, дитсадок та 5 закладів охорони здоров'я

У результаті атаки російських окупантів у Києві отримали пошкодження різного ступеня 45 житлових будинків, 5 об'єктів критичної інфраструктури та ЖКГ, 3 школи, дитсадок і 5 закладів охорони здоров'я, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Сьогодні в результаті атаки російських варварів у Києві отримали пошкодження різного ступеня: житлові будинки — 45; об'єкти критичної інфраструктури та ЖКГ – 5; заклади освіти — 6 (3 школи, 1 дитячий садок, 2 будівлі позашкільного виховання); заклади соціальної сфери — 2; заклади культури - 6; заклади охорони здоров'я - 5; адмінбудівлі - 2", - написав він у телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Дніпрі 15 квітня оголошено днем жалоби – мер

Ворожі дрони атакують Херсон: є постраждалі серед мирних жителів, одна жінка загинула

В Ірані через блокаду США розглядають варіант призупинити судноплавство через Ормузьку протоку і не заважати переговорам – ЗМІ

Україна та Німеччина узгодили новий масштабний пакет співпраці в ОПК на EUR4 млрд – Міноборони

Зеленському та Мерцу продемонстрували 7 видів дронів, вироблених на спільних підприємствах

Зеленський підписав закон про встановлення кримінальної відповідальності за антисемітизм

Військові спростували заяви РФ про пошкодження дамби Печенізького водосховища

На Закарпатті поліція затримала озброєного викрадача жінки з 3-річною дитиною, який відкрив вогонь по правоохоронцях

Пов'язані з Україною Quantum Systems та Destinus працюватимуть над інтеграцією розвідувальних та ударних систем

Нацполіція: п'ятеро людей загинули внаслідок атаки по Дніпру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА