Інтерфакс-Україна
13:15 21.09.2022

В Україні найближчими днями похолодає, на півночі, заході та в центрі пройдуть невеликі дощі

2 хв читати
В Україні найближчими днями похолодає, на півночі, заході та в центрі пройдуть невеликі дощі

Невеликий дощ очікується у західних і північних областях України в четвер, 22 вересня, а вдень також у Вінницькій, Черкаській областях і в Криму, на решті територій цього дня без істотних опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-9°, удень 10-15°, у південній і східній частинах 16-19°; на високогір'ї Карпат протягом доби 1-6° тепла.

У Києві в четвер, 22 вересня, невеликий дощ. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 7-9°, вдень 12-14°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 22 вересня найвища температура вдень була +29,0° у 2017 р., найнижча вночі -2,0° у 1881 р.

У п'ятницю, 23 вересня, у північних, західних, удень - і в центральних областях України пройдуть невеликі дощі, вночі місцями, на решті територій без опадів. Вітер північно-західний, 3-8 м/с.

Температура вночі +2-7°С, на узбережжі морів до +10°С, у західних, північних областях на поверхні ґрунту заморозки 0-3°; вдень 9-14° тепла, у південній і східній частинах 13-18°. На високогір'ї Карпат невеликий дощ, уночі з мокрим снігом. Уночі заморозки 0-3°, удень температура 1-6° тепла.

У Києві у п'ятницю невеликий дощ. Вітер північно-західний, 3-8 м/с. Температура вночі 5-7° тепла, вдень 11-13°.

21 вересня на 8:00 температура води в Чорному й Азовському морях становила 14-19°, у Дніпрі, за даними гідрологічного поста Київ, 14°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 127 ворожих атак – Генштаб

У Дніпрі через ворожу атаку зайнялися пожежі, пошкоджено багатоповерхівку, двоє людей поранені

Кислиця провів зустріч із делегацією Швеції: обговорили євроінтеграцію та оборонну співпрацю

Голова євроінтеграційного комітету Ради про ціну розблокування допомоги ЄС: нафта в обмін на виживання

Відбулося перше з 2022 року засідання Спільного авіаційного комітету України та ЄС – Кулеба

Зеленський призначив Олександра Балануцу послом України в Бахрейні за сумісництвом – указ

Ще один мешканець Сумщини загинув під час спроби евакуації внаслідок удару дрона РФ – ОВА

Рада наразі не розглядає питання зміни глави МВС – Арахамія

Раді пропонують запровадити кримінальну відповідальність за українофобію

Буданов про створення Пантеону видатних українців: герої української нації мають здобути славу в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА