Інтерфакс-Україна
21:44 08.09.2022

Зеленський привітав звільнення Балаклії

1 хв читати
Зеленський привітав звільнення Балаклії

Президент України Володимир Зеленський привітав взяття під контроль ЗС України м. Балаклія у Харківській області.

"Все на своїх місцях. Прапор України у вільному українському місті під вільним українським небом! Дякую! Пишаюся! Бережіть себе! До перемоги! Слава Україні!" – написав він у телеграм-каналі.

Там же розміщено відео спецназівця, який повідомляє, що "місто Балаклія взято під контроль".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одеса зазнала атаки ворожих безпілотників, пошкоджено два житлові будинки

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак – Генштаб

Центком: США завдали ударів по Ірану у відповідь на збиття гелікоптера Apache

МВА: Двоє чоловіків постраждали внаслідок дронової атаки в Центральному районі Херсона

Надводний безпілотник уперше використали для порятунку двох пілотів біля узбережжя Оману – ЗМІ

ДСНС: семеро людей, серед них двоє дітей, травмовані внаслідок атаки БпЛА по житловому будинку у Вільнянську

На БпЛА "Молнія" фіксують новий діапазон відеочастот, який складно виявляється детекторами – радник Міноборони

У Харкові вже троє постраждалих – Синєгубов

У Харкові внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок, відомо про двох постраждалих – мер

У Вільнянську внаслідок атаки БпЛА постраждали двоє дітей та двоє дорослих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА