Інтерфакс-Україна
10:00 16.08.2022

Станція метро "Теремки" зачинена на вхід і вихід через задимлення в підземному переході

1 хв читати

Станція метро "Теремки" зачинена на вхід і вихід для пасажирів у зв'язку із задимленням у підземному переході, повідомляє КП "Київський метрополітен"

"Увага! Станція "Теремки" зачинена на вхід і вихід для пасажирів у зв'язку із задимленням у підземному переході. На місце викликано всіх необхідних фахівців. Про відкриття станції буде повідомлено додатково", - йдеться в повідомленні у твіттері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На пункті пропуску "Краківець" прикордонники виявили незадекларовану коштовну техніку на понад 1 млн грн – ДПСУ

Франція та Італія виступили проти ініціативи ЄС готувати торговельні угоди англійською мовою – ЗМІ

Литва, Польща та Франція готуються до навчань поблизу Сувальського коридору – ЗМІ

У Ірпені 47-річного чоловіка затримали за стрілянину в бік перехожих – поліція

Сили оборони відбили з початку доби 179 ворожих атак – Генштаб

Стармер повідомив Рютте про підготовку плану оборонних інвестицій до саміту НАТО в Анкарі – ЗМІ

Зеленський очікує від перемовин у Європі рішень щодо далекобійності, ППО та санкцій проти РФ

Зеленський: Без України Європі може бути надзвичайно складно протистояти безпековим викликам з боку РФ

Шведські винищувачі піднімалися для перехоплення російських літаків у Балтійському морі – ЗС Швеції

Зеленський і Трамп можуть одночасно взяти участь у робочій зустрічі саміту G7 у Франції – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА