Інтерфакс-Україна
10:45 27.07.2022

Вибухи, що пролунали в Коростені, були навчальними – райадміністрація

1 хв читати
Вибухи, що пролунали в Коростені, були навчальними – райадміністрація

Вибухи в Коростені Житомирської області, що збіглися з повітряною тривогою, були навчальними, повідомляється на сторінці Коростенської районної державної адміністрації у фейсбуці в середу.

"Шановні жителі Коростенського району! На цю хвилину поширено неправдиву інформацію щодо вибухів у місті Коростені. Вибухи лунали, але це не ворожа атака, а проведення навчання військових, яке збіглося з повітряною тривогою. Просимо не панікувати та не поширювати чутки", - йдеться в повідомленні.

Водночас в райадміністрації наголосили, що повітряну тривогу досі не скасовано.

Раніше у місцевих телеграм-каналах з'явилася інформація про вибухи в Коростені після того, як у місті було оголошено повітряну тривогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА