Інтерфакс-Україна
08:57 17.07.2022

Офіс генпрокурора: В результаті агресії РФ в Україні загинуло 353 дитини, 662 – поранено

1 хв читати
Офіс генпрокурора: В результаті агресії РФ в Україні загинуло 353 дитини, 662 – поранено

Унаслідок збройної агресії РФ в Україні загинуло 353 дитини, понад 662 поранено, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Понад 1015 дітей постраждали в Україні в результаті повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 17 липня 2022 року офіційна кількість дітей-жертв за добу не змінилася - 353. Не змінилися і дані щодо поранених - 662", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що ці цифри не є остаточними, оскільки триває робота щодо їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 353, Харківській – 191, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 53, Херсонській – 52, Запорізькій – 31.

Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2138 навчальних закладів. Із них 221 зруйновано повністю.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник очільника Офісу президента провів ряд зустрічей з польськими високопосадовцями, обговорювали співпрацю Києва та Варшави

Зеленський підписав закон щодо визнання результатів навчання за кордоном

Зеленський підписав закон щодо надання реабілітаційних послуг військовим у спецзакладах освіти

Сьогодні на столі є різні варіанти гарантій безпеки для України, найбільш сильним є членство в НАТО – Єрмак

Питання членства в НАТО порушувалося на зустрічі у Джидді, про територіальні поступки та вибори не йшлося

Якщо РФ не піде на мирну угоду, це буде дуже невтішний момент для світу – Трамп

Під час зустрічі у Джидді з боку США не було жодного тиску, трек двосторонніх відносин повернуто у дипломатичне русло - джерело

Стратегія РФ буде cпрямована на звинувачення України в їхніх же порушеннях – ЦПД щодо заяви Путіна про перемир’я

НЕФКО планує оновити медичну інфраструктуру в Овручі та Красилові

Зеленський і представники уряду та бізнесу Туреччини обговорили розвиток двосторонніх відносин

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА