Інтерфакс-Україна
14:14 05.07.2022

Зеленський обговорив із Джонсоном продовольчу безпеку для світу та гарантії безпеки для України

1 хв читати
Зеленський обговорив із Джонсоном продовольчу безпеку для світу та гарантії безпеки для України

Президент України Володимир Зеленський провів переговори з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, подякував за нещодавні рішення про допомогу, лідери також обговорили продовольчу безпеку для світу та гарантії безпеки для України.

"Провів переговори з Борисом Джонсоном. Подякував за незмінну підтримку України - нещодавнє рішення надати £1 млрд допомоги та сьогоднішнє щодо £100 млн. Говорили про продовольчу безпеку для світу та гарантії безпеки для України. Вдячні за готовність Великої Британії прийняти URC2023", - написав Зеленський у твіттері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

"Укрзалізниця" відновила рух поїздів через Фастів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА