11:11 17.06.2022

Евакуація з заводу "Азот" неможлива через постійні обстріли, там в укритті перебувають 568 людей, зокрема 38 дітей - Луганська ОВА

1 хв читати
Евакуація з заводу "Азот" неможлива через постійні обстріли, там в укритті перебувають 568 людей, зокрема 38 дітей - Луганська ОВА

Евакуація з заводу "Азот" у Сєвєродонецьку наразі неможлива через постійні обстріли та бої, в укритті там перебувають 568 людей, зокрема 38 дітей, заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Евакуація з сєвєродонецького "Азоту" неможлива. Фізично вибратися з території заводу зараз неможливо і просто небезпечно через постійні обстріли та бої", - написав він у фейсбуці.

За інформацією Гайдая, в укритті перебувають 568 людей, зокрема 38 дітей.

"Минулого місяця, коли ми пропонували, – ці люди від евакуації відмовилися. Вихід із комбінату можливий лише за повного припинення вогню. Сєвєродонецьк не заблокований, комунікація з містом є", - наголосив голова ОВА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА