Інтерфакс-Україна
21:37 13.06.2022

Обстріли окупантів забрали життя трьох мешканців Донецької області в понеділок

1 хв читати
Обстріли окупантів забрали життя трьох мешканців Донецької області в понеділок

Три мирні жителі Донецької області загинули та ще п'ять отримали поранення у понеділок в результаті обстрілів з боку російських окупантів у понеділок, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 13 червня росіяни вбили 3 мирних жителів Донбасу: 1 в Авдіївці, 1 у Новоселівці Першій та 1 у Курахівці. Ще 5 людей отримали поранення. Крім того, на Донеччині померли двоє цивільних, які отримали поранення в Луганській області", - написав Кириленко в телеграмі в понеділок.

Він також зазначив, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у містах Маріуполь та Волноваха, які перебувають під російською окупацією.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА