Інтерфакс-Україна
10:50 13.06.2022

Російські війська контролюють 70% Сєвєродонецька - голова ОВА

1 хв читати

Станом на ранок 13 червня російські війська взяли під контроль 70% Сєвєродонецька, повідомив голова Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай.

"Масова евакуація та підвезення гумвантажів через обстріли неможливі. Військовим вдається вивозити лише по декілька людей на день", - зазначається у повідомленні в телеграм-каналі.

Крім того, за інформацією Гайдая, в укриттях заводу "Азот" лишається близько 500 жителів, зокрема 40 дітей.

"Промзона потужно обстрілюється ворожою артилерією великого калібру. Укриття "Азоту" не такі міцні, як у маріупольської "Азовсталі", намагаємося зробити організовану евакуацію з гарантіями безпеки. Раніше всі люди, котрі там перебувають, відмовилися виїжджати з міста", - уточнив Гайдай.

Також російські війська посилили обстріл із великих калібрів по Лисичанську. В місті триває "тиха" евакуація, проте найбільша кількість загиблих і поранених за останні дні – саме у Лисичанську, зазначив голова ОВА.

Загрози оточення українських військ на Луганщині немає, наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА