Інтерфакс-Україна
15:34 19.05.2022

Суд дав дозвіл на арешт Януковича у справі про незаконне переправлення через держкордон

1 хв читати
Суд дав дозвіл на арешт Януковича у справі про незаконне переправлення через держкордон

Печерський районний суд Києва виніс рішення про арешт експрезидента України Віктора Януковича у справі про організацію незаконного переправлення осіб через держкордон, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За участю прокурорів Офісу генерального прокурора Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому президентові України, який підозрюється в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України)", - йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора у четвер у телеграм-каналі.

За інформацією прокуратури, експрезидент України разом зі співробітниками Управління державної охорони та представниками РФ 23 лютого 2014 року на трьох гвинтокрилах збройних сил РФ незаконно перетнув держкордон і переправив щонайменше 20 осіб - із с. Урзуф Донецької області у м. Анапа Краснодарського краю РФ.

Досудове розслідування продовжується і здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА