Інтерфакс-Україна
11:49 17.05.2022

До Запорізької області вже надійшла частина зброї, надана Україні за лендлізом

1 хв читати

Найновіше озброєння вже надійшло до Запорізької області в рамках програми військової допомоги "лендліз", і нині його вже освоюють бійці Збройних сил України.

"Запорізькі артилеристи вже мають можливість потренуватися у використанні новітнього озброєння", - повідомляє пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації у вівторок.

Також регіональна влада повідомляє, що захисники Запорізької області роблять усе можливе для захисту місцевих жителів від можливої ворожої атаки: перегруповують сили, формують резерви, створюють оборонні рубежі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські дрони уразили логістичні хаби окупантів на Луганщині – Третій армійський корпус

Зеленський підписав указ, що регулює питання звільнення військовослужбовців ДПСУ

СБУ заочно повідомила про підозру співробітнику ГРУ РФ, який вербував українських дітей для диверсій і терактів в Одесі

У п'ятницю вночі у західних та центральних областях – значні дощі, вдень в Україні – грози

Україна переважає росіян за напрямком FPV-дронів і продовжує збільшувати перевагу – Сирський

В Україні в п'ятницю очікуються дощі та грози, в окремих районах град

Мерц: Україна у віддаленій перспективі стане частиною Євросоюзу

Російське командування зосередилося на Костянтинівці після невдач в районі Слов'янська – ISW

Папа благословив і урочисто відкрив Вежу Ісуса храму Святого Сімейства у Барселоні – ЗМІ

Польща хоче повного повернення близько EUR450 млн за передану Україні зброю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА