11:08 16.05.2022

США не кажуть, що обмежуватимуться наданням Україні лише оборонної зброї - тимчасовий повірений у справах США

2 хв читати
США не кажуть, що обмежуватимуться наданням Україні лише оборонної зброї - тимчасовий повірений у справах США

США не кажуть, що обмежуватимуться наданням Україні лише оборонної зброї, повідомила тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін.

"Передусім, ми давали наступальну зброю. Мені подобається підхід міністра Кулеби, що будь-яка зброя, яка використовується в Україні для захисту української території, це оборонна зброя. Я знаю, що деяку зброю вважають наступальною, деяку - оборонною, але, зрештою, ми не говоримо, що обмежуватимемося лише оборонною зброєю. І я думаю, ви бачили, що Україна отримала деяку наступальну зброю не лише від нас, а й від інших союзників", - сказала Квін журналістам у Києві в неділю.

Вона додала, що, на її думку, Україна продовжуватиме отримувати її.

"Ми намагаємося постійно говорити, щоб бачити, які потреби на сьогодні у поточній ситуації на місці, і робимо все можливе, щоб відповісти на ці потреби. До речі, ми відповідаємо на них надзвичайно швидко. Швидкість, із якою ми змогли доставити оборонну або наступальну зброю з моменту прохання України до ухвалення нами рішення і до часу, коли ми доставляємо її сюди, надзвичайно швидка, набагато швидша, ніж у більшості інших таких ситуацій", - зазначила Квін.

Водночас дипломат зазначила, що пакет допомоги США Україні на 40 млрд доларів буде ухвалений "досить скоро".

"Як ви знаєте, спочатку Палата представників підтримала виділення Україні пакету допомоги на 40 млрд. Нагадаю, це більше навіть, ніж те, про що просив президент. Гадаю, це показує надзвичайну силу підтримки для України в адміністрації, Білому домі та Конгресі. Але, звісно, є адміністративні способи пригальмувати це, але, зрештою, сенатор Макконнелл був учора (у суботу - ІФ) тут, він сказав, що законопроєкт буде ухвалений незабаром, він має у своєму розпорядженні можливість знати це, тож я вірю, що законопроєкт буде ухвалений. "Гадаю, це трапиться, і досить скоро", - наголосила Квін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА