Інтерфакс-Україна
18:54 10.05.2022

Усі російські активи на території України переходять у власність держави - Шмигаль

1 хв читати
Усі російські активи на території України переходять у власність держави - Шмигаль

Кабінет Міністрів передає всі російські активи на території України державному підприємству "Національний фонд інвестицій", повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"З усіма нашими партнерами ми також говоримо про великий план відновлення України. Вже розпочала роботу Національна рада з відновлення та її робочі групи. Ми припускаємо, що одним із основних джерел наповнення Фонду стануть конфісковані російські активи та кошти", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

З його слів, і президент, і уряд неодноразово говорили, що Росія має заплатити за те, що вона зруйнувала в Україні.

"Сьогодні у нас на порядку денному документ, який визначає, що російські активи на території України переходять державі, а саме державному підприємству "Національний фонд інвестицій". Ми заберемо все, чим володіє Росія у нашій країні, і спрямуємо ці кошти на посилення нашої армії, підтримку людей та відновлення нашої країни", - заявив прем'єр.

Як повідомив пізніше у телеграм-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення передбачає, що на виконання вимог закону "Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів" державному підприємству "Національний фонд інвестицій України" передаються у господарське відання примусово вилучені відповідно до зазначеного закону об’єкти права власності РФ та її резидентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський наголосив на важливості адаптації військовослужбовців на початку БЗВП для протидії СЗЧ

На Львівщині група осіб напала на учасників ансамблю "Гуцулія", які поверталися з туру за кордоном

Зеленський, Мерц та Макрон зустрінуться у Стармера, щоб обговорити примуси України з боку США до умов РФ, - ЗМІ

Кількість травмованих в Чернігові після обстрілу зросла до трьох, є постраждала в Семенівці – ОВА

СБУ затримала ворожу інформаторку, яка шпигувала за колонами ЗСУ на Миколаївщині

Сім лідерів країн ЄС у листі до фон дер Ляєн та Кошти заявили про підтримку репараційного кредиту Україні з ухваленням рішення у грудні

Ворог 29 разів обстріляв населені пункти Донеччини за минулу добу, з лінії фронту евакуйовано 90 людей, у тому числі 12 дітей

Париж виступає проти використання заморожених у французьких банках активів РФ - ЗМІ

Умєров у понеділок надасть повну інформацію Зеленському про всі аспекти діалогу зі США та всі документи

Україну атакували 149 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання 16 ударних БпЛА на 11 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА