12:32 10.05.2022

СБУ: Щоб приховати свої втрати на війні, ворог записує вбитих до списку "безвісти зниклих"

1 хв читати
СБУ: Щоб приховати свої втрати на війні, ворог записує вбитих до списку "безвісти зниклих"

У Службі безпеки України повідомляють про спроби РФ приховати реальні втрати у військових діях, вносячи до списку "безвісти зниклих" вбитих російських військових.

У вівторок у телеграм-каналі українська спецслужба розмістила аудіоперехоплення розмови окупанта, з якої випливає, що тіла вбитих російських військових складають на імпровізованих звалищах.

Російський військовий розповідає, що його знайома заплатила охороні, щоб відшукати на такому звалищі біля Донецька свого родича.

"Это свалка, высотой в человеческий рост, говорит, что их тысячи. Вот они их туда сбрасывают. Им же проще сделать, что "пропал без вести"… Это не морг, это свалка. Здоровенное, это… поле - не поле, полигон - не полигон… Огорожено, оцеплено, никого не пускают… там тысячами привозят", - розповідає загарбник.

У коментарі під аудіоперехопленням СБУ зазначає: "Батькам, дружинам і рідним окупантів слід замислитись: чи готові вони, щоб їхні близькі були пошматовані собаками або гнили на полігоні просто неба. Чи, може, зробити усе можливе, щоб вони взагалі не йшли на цю війну?"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА