Інтерфакс-Україна
11:53 04.05.2022

До зруйнованого російськими окупантами Маріуполя прибув заступник глави адміністрації Путіна для підготовки "параду" на 9 травня - ГУР Міноборони України

1 хв читати
До зруйнованого російськими окупантами Маріуполя прибув заступник глави адміністрації Путіна для підготовки "параду" на 9 травня - ГУР Міноборони України

Перший заступник глави адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко, який став новим кремлівським куратором питань щодо ОРДЛО, прибув до Маріуполя для підготовки у зруйнованому російськими окупантами місті "урочистих заходів" 9 травня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"В зруйнований Маріуполь прибув перший заступник глави адміністрації президента Росії, відповідальний за питання внутрішньої політики РФ, Сергій Кирієнко. Відомо, що віднедавна саме він став новим кремлівським куратором питань щодо ОРДЛО. Основне завдання путінського чиновника – підготовка "урочистих заходів" 9 травня", - зазначається у повідомленні.

За даними ГУР МОУ, окупанти відмовляються від проведення свята в окупованому Донецьку, зокрема імітації військового параду, тому нині в ОРДЛО не виконуються підготовчі роботи з цих питань.

"Маріуполь, за планами рашистів, має стати центром "урочистостей". З цією метою в місті проводиться термінове прибирання центральних вулиць від завалів, тіл вбитих та нерозірваних російських боєприпасів", - уточнюють українські розвідники. Водночас триває широкомасштабна пропагандистська кампанія, під час якої демонструватимуться росіянам сюжети про "радість" місцевих жителів від зустрічі з окупантами. Для підготовки відповідних матеріалів Маріуполь відвідував рашистський пропагандист Володимир Соловйов та керівник окупаційної адміністрації Донецька Денис Пушилін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА