Інтерфакс-Україна
14:35 22.04.2022

На Львівщині скасували комендантську годину у великодню ніч

2 хв читати
На Львівщині скасували комендантську годину у великодню ніч

Комендантську годину на Львівщині, що діяла з 23:00 до 6:00, скасовано на одну ніч перед Великоднем, повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Наказую внести зміни до наказу начальника Львівської ОВА від 25.02 2022 “Про запровадження комендантської години на території Львівської області", а саме, доповнити пунктом 4 такого змісту: "З 23 години 00 хвилин 23 квітня до 06 години 00 хвилин 24 квітня 2022 року не застосовується", – йдеться у тексті наказу, який Козицький розмістив у телеграмі.

"Бережіть себе і будьте обачними", - додав голова обладміністрації.

Раніше представники місцевої влади та релігійних конфесій у Львівській області закликали не проводити нічних богослужінь на Великдень 24 квітня, мотивуючи міркуваннями безпеки.

У зв'язку з комендантською годиною богослужіння на Великдень у Львові та Львівській області перенесли на ранок 24 квітня після закінчення дії комендантської години.

Повідомлялося також про скасування комендантської години великодньої ночі в кількох областях центральної України, проте чиновники виступали із закликами до вірян утриматися від відвідування храмів у свято Великодня.

Національна поліція України закликала вірян та священнослужителів під час святкування Великодня не порушувати вимог, встановлених правовим режимом діючого в Україні воєнного стану, зокрема дотримуватися правил комендантської години та сигналів повітряної тривоги. За даними відомства, розклад богослужінь складено з урахуванням комендантської години. Крім того, вірян просять врахувати додатковий час, необхідний на дорогу.

Також правоохоронці закликали українців бути особливо пильними на Великдень, повідомивши, що російські окупанти можуть готувати провокації цього дня.

Про скасування комендантської години на Великдень вже повідомила також влада Дніпропетровської, Хмельницької, Черкаської та Одеської областей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА