Інтерфакс-Україна
07:52 20.04.2022

У результаті обстрілу в Новодружеську перебито газопровід

1 хв читати
У результаті обстрілу в Новодружеську перебито газопровід

У результаті нічних обстрілів у Новодружеську Луганської області пошкоджено газопровід, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Постраждало містечко, розташоване впритул до Лисичанська – Новодружеськ. Після півночі росіяни відкрили вогонь по житлових будинках. Зайнялися два в центральній частині міста, скільки ще пошкоджено уламками та вибуховою хвилею – встановлюємо. У місті перебитий газопровід. Вранці аварійна служба перевірятиме, як швидко його можна відремонтувати. Кілька разів за ніч ворог також обстріляв місто Гірське", - написав Гайдай у телеграм-каналі в середу вранці.

Також глава ОВА повідомив про те, що в Лисичанську було розміновано 3 будинки.

"Вчора піротехнічними розрахунками ДСНС у Лисичанську перевірено 10 будинків, які раніше опинилися під обстрілами. У семи з них залишки вибухонебезпечних предметів не знайдені. Своєчасно виявили нерозірвані реактивні снаряди у трьох будинках. Тепер там безпечно, якщо можна так сказати", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА