Інтерфакс-Україна
14:08 19.04.2022

СБУ: Окупанти хочуть зрівняти із землею "Азовсталь", знаючи, що у прихистку заводу є мирні жителі Маріуполя

2 хв читати
СБУ: Окупанти хочуть зрівняти із землею "Азовсталь", знаючи, що у прихистку заводу є мирні жителі Маріуполя

Через неможливість взяти Маріуполь російські військові планують повністю знищити "Азовсталь" у Маріуполі, де тримають оборону українські бійці та переховуються у прихистку мирні жителі Маріуполя, зазначають у Службі безпеки України.

СБУ у вівторок у телеграм-каналі оприлюднила аудіоперехоплення розмови російського командира, в якому він повідомляє своїй дружині про те, що на "Азовсталь" чекають "тритонні сюрпризи з неба".

"Незважаючи на значну перевагу у кількості військ, російські окупанти не можуть взяти український Маріуполь. Тому хочуть зрівняти з землею завод "Азовсталь", де тримають оборону наші бійці. Окупантів не стримує навіть те, що на заводі знайшли прихисток мирні мешканці міста. Тож рашисти готують тритонні "сюрпризи" з неба", - йдеться у повідомленні СБУ.

В українській спецслужбі зазначають, що ростовський командир взводу загарбників, який перебуває за 4 кілометри від легендарної будівлі, розповідає своїй дружині про намір окупантів зрівняти із землею завод.

"Ждем тут "сюрпризы" от России… трехтонные с неба… Сказали, сравнять все с землей… Приезжал подполковник, говорил: вы почувствуете на себе это, и услышите, и почувствуете. Прикинь волна взрывная будет", - повідомляє своїй дружині російський військовий. Таку позицію він аргументує тим, що "сколько можно ждать".

Виходячи з аудіоперехоплення, окупанти знають, що в приміщенні заводу перебувають мирні жителі. Російський військовослужбовець на репліку своєї дружини про долю цих людей каже: "Все кто захотел, все уехали. Остались одни патриоты и сильно умные".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко про готовність G7 використовувати активи РФ для підтримки України: розраховуємо на наших партнерів

Завершилася зустріч Зеленського та Папи Римського Льва XIV - ЗМІ

ССО уразили ворожі склади з безпілотниками та паливом на ТОТ Донеччини та Луганщини

Вплив російського керівництва на Міжнародний паралімпійський комітет набагато більший, ніж на МОК - Сушкевич

Сушкевич вважає недостатнім фінансування паралімпійського та дефлімпійського спорту в держбюджеті-2026

Створення Федерації страхових об’єднань є ще одним доказом ефективної трансформації ринку - голова НБУ

Уряд готує рішення для перерозподілу споживання і спрямування електроенергії для побутових споживачів - Свириденко

На Різдво в багатьох містах України пройде хода з зірками - Гнат Коробко про деталі проєкту

УЧХ відкрив новий простір для дітей на Львівщині

G7 заявила про готовність використовувати повну вартість заморожених активів РФ для підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА