Інтерфакс-Україна
08:00 26.03.2022

Рятувальники підвозять воду до населених пунктів Запорізької області, де немає водопостачання через обстріли

1 хв читати
Рятувальники підвозять воду до населених пунктів Запорізької області, де немає водопостачання через обстріли

Рятувальники ДСНС Запорізької області минулої доби п'ятниці, 25 березня, надавали допомогу у підвезенні технічної води до населених пунктів, які залишилися без водопостачання в результаті обстрілів.

"За добу рятувальники надали допомогу у підвезенні технічної води для населення м. Гуляйполе. У результаті обстрілів окупантів у населених пунктах відсутнє водопостачання. Загалом співробітники ДСНС підвезли 22 тонни технічної води", – йдеться у ранковому зведенні в фейсбуці в суботу.

Зазначається, що від ГУ ДСНС залучалася 1 одиниця техніки та 5 фахівців особового складу.

Крім того, у м. Токмак рятувальники допомогли місцевим у приготуванні їжі та надали польову кухню.

"Підрозділи ДСНС перебувають у підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій", – повідомили у ДСНС.

Протягом доби рятувальники ліквідували 19 пожеж, не пов'язаних із військовими діями у Запоріжжі, Токмаку, Запорізькому, Василівському, Бердянському та Мелітопольському районах. Жертв і постраждалих немає", – сказано в зведенні.

Загалом для ліквідації наслідків подій залучалося 32 одиниці техніки та 122 рятувальники.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА