22:13 14.03.2022

Російські окупанти продовжують обстрілювати мирних громадян під час евакуації – Верещук

1 хв читати

Російські окупанти продовжують порушувати фундаментальні засади міжнародного гуманітарного права та обстрілюють мирних громадян під час проведення евакуаційних заходів, заявила віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Коротко хочу зупинитися на порушеннях, які були сьогодні протягом дня з початку роботи гуманітарних коридорів… Окупанти продовжують порушувати фундаментальні засади міжнародного гуманітарного права, а саме – обстрілювати мирних, цивільних громадян", – наголосила вона у своєму відеозверненні в понеділок увечері.

За словами Верещук, окупанти порушили домовленості щодо припинення вогню для гуманітарних коридорів у Броварському районі Київської області.

"Колони автобуси для евакуації не змогли проїхати до сіл Богданівка та Новобогданівка, до села Бобрик через те, що з російського боку розпочалися наступальні дії", – уточнила міністр.

Крім того, вона також звернула увагу на те, що окупаційні війська всупереч встановленому режиму припинення вогню провокували бойові зіткнення в містах Попасна та Рубіжне Луганської області, де були організовані гуманітарні коридори для евакуації людей, яких все ж таки "вдалося вивезти в складних умовах з-під обстрілів".

Джерело: https://t.me/OP_UA/5895

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА