Інтерфакс-Україна
23:20 12.03.2022

Засідання ВР може відбутися наступного тижня - Корнієнко

1 хв читати

Пленарне засідання Верховної Ради може відбутися на початку наступного тижня, повідомив перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко.

"Ми готуємо наступне засідання, воно буде наступного тижня, орієнтовно на початку тижня", - наводить слова Корнієнка під час телемарафону в суботу сайт Верховної Ради.

За його словами, народні депутати на засіданні розглянуть економічні законопроєкти.

"Зокрема, є ініціативи, які сприятимуть зниженню цін на пальне. Це надзвичайно важливо перед початком посівної кампанії", - сказав Корнієнко.

Народний депутат також зазначив, що на порядку денному засідання буде і військова тематика.

"Треба врегулювати ще кілька питань, пов'язаних і з допомогою нам добровольців та волонтерів з усього світу. Є питання, пов'язані із певними аспектами відповідальності військовослужбовців. Це все речі дуже предметні, точкові. У нас всі комітети над ними працюють, пропонується багато інших законопроєктів, але братимемо найважливіші", - наголосив перший віцеспікер.

Корнієнко уточнив, що з метою безпеки про пленарне засідання прозвітують за його підсумками.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

На Дніпропетровщині застосували аварійні відключення е/е через ворожу атаку

Ворожі БпЛА вдарили по Запоріжжю, в місті перебої зі світлом та водопостачанням

Пік негоди 8-9 січня: служби Київщини у стані підвищеної готовності

Рух на трасі Київ-Чоп зі сторони Рівного ускладнений через ДТП - поліція

Верховний суд Швеції поставив крапку в справі пов’язаних із Коломойським компаній проти "Укрнафти" на $6 млрд

Кабмін доручив відомствам підготуватися до значного погіршення погоди через циклон

Україна відреагувала на звернення щодо полоненого громадянина Гани та запросила главу МЗС країни до Києва

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

Сіярто заявив про ризик конфронтації Європи з РФ після паризького саміту Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА