Інтерфакс-Україна
23:58 07.03.2022

Ми наполягатимемо на переговорах з Росією – Зеленський

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський заявив про намір продовжувати переговори з Росією для того, щоб домогтися миру.

"Сьогодні відбувся вже третій раунд переговорів у Білорусі. Хотілося б сказати – третій і фінальний. Але ми реалісти. Тому ми будемо говорити. Будемо наполягати на переговорах, поки не знайдемо спосіб сказати нашому народу: ось як ми прийдемо до миру", - сказав він у відеозверненні в понеділок увечері.

Водночас він зазначив, що "кожний день боротьби, кожен день спротиву створюють для нас кращі умови, сильну позицію. Щоб гарантувати наше майбутнє. У мирі. Після війни".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада не змогла викликати міністра ветеранів Калмикову і директора НВМК Пронюткіна

"Укренерго" та обленерго повідомляють про застосування аварійних відключень у частині областей

Окупанти вранці завдали удару по Білопіллю на Сумщині, є загиблий та четверо поранених

Ворожий дрон поцілив у поліцейську автівку під час евакуації цивільних у Харківській області

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

СБУ кваліфікує удари РФ по українській енергетиці як злочини проти людяності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА