Інтерфакс-Україна
17:54 03.03.2022

Захоплення військами РФ Чорнобильської АЕС викликає занепокоєння ЯСПУ та його партнерів із міжнародної пулінгової системи

1 хв читати

Ризики, що виникають через захоплення російським агресором Чорнобильської АЕС, наближення його військ до діючих станцій та варварських обстрілів Харкова, хоч і не мають страхової природи і покриття, викликають серйозне занепокоєння світової та української спільноти, об'єднання "Ядерний страховий пул України" (ЯСПУ) та його партнерів із міжнародної пулінгової системи, оскільки збільшують ймовірність ядерного інциденту.

У спеціальному інформаційному повідомленні українського об'єднання "Ядерний страховий пул", оприлюдненому на сайті асоціації "Страховий бізнес", також зазначається, що українські страховики-члени організації продовжують у повному обсязі відповідати за договорами, підписаними з НАЕК "Енергоатом" та іншими страхувальниками, спираючись на надійне перестрахування пулів-партнерів.

"При цьому інформуємо, що ЯСПУ не має жодних відносин із ЯСП Росії - країни вбивці. Перестрахувальний контракт із ЯСП Білорусі підлягає розірванню відповідно до моральних міркувань та санкційних вимог", - наголошується в повідомленні.

ЯСПУ також послалася на дані НАЕК "Енергоатом", згідно з якими станом на 2 березня 2022 року всі атомні електростанції України стабільно та безпечно виробляють електроенергію для потреб населення, промисловості й армії. Незважаючи на воєнний стан через повномасштабну агресію Росії, порушень умов безпечної експлуатації немає.

Об'єднання "Ядерний страховий пул" отримує листи від закордонних ядерних страхових пулів-партнерів зі словами щирої підтримки України та гніву на адресу путінських варварів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переодягнутий у цивільне ворог намагався проникнути в український тил на гуляйпільському напрямку - прикордонники

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

У Фастові внаслідок ворожого удару по залізничній інфраструктурі знищено 27 вагонів приміських поїздів - Мінрозвитку

Дощі з мокрим снігом очікуються в Україні у п'ятницю, в суботу вдарять морози

В Росії сталася пожежа на Дорогобужській ТЕЦ – Коваленко

Мерц: ми передали мирний план для України Трампу, переговори з американцями можуть бути вже цими вихідними

У PHU Lechmar заявили, що виконали основні зобов'язання в рамках контракту з Держприкордонслужбою

Гендиректор Театру Франка Нищук: У нас підприємство 600 чоловік, кожного місяця 2 млн дірка по зарплаті

САП та НАБУ викрили схему заволодіння 102 млн грн на закупівлі динамічного захисту для танків

Коштами "Зимової підтримки" та "Нацкешбеку" тепер можна оплатити продукти в торгмережах Fozzy Group та "Близенько"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА