Інтерфакс-Україна
20:34 27.02.2022

Чехія 28 лютого направить в Україну поїзд із гуманітарним вантажем, назад він безкоштовно повезе пасажирів

1 хв читати
Чехія 28 лютого направить в Україну поїзд із гуманітарним вантажем, назад він безкоштовно повезе пасажирів

Чехія 28 лютого направить в Україну потяг, на борту якого знаходиться гуманітарний вантаж, повідомили в Telegram-каналі АТ "Укрзалізниця" в неділю.

"Зворотно поїзд безкоштовно повезе пасажирів. Просимо прибути о 12:00 на проходження митного контролю та посадку до зазначеного поїзда. Він курсуватиме до Чехії із зупинками в Словаччині", - наголошується в повідомленні.

В "Укрзалізниці" закликають пасажирів, які прямують до ЄС не їхати поїздами до Ужгорода, а виходити в Чопі - там їм буде зручніше перетнути кордон із ЄС.

"Охочих перетнути кордон України з країнами ЄС просимо прибувати на станцію Чоп. Тут на залізничному вокзалі створено транспортний хаб. Зі станції Чоп до Захоні (Угорщина) продовжує курсувати щодня 9 пар поїздів (у складі одного поїзда - 6 вагонів)", - зазначається у повідомленні "Укрзалізниці".

На зазначені поїзди потрібно купувати квитки. Посадка в поїзди здійснюється за наявності квитка та одного з документів:

- закордонний паспорт;

- біометричний паспорт;

– паспорт громадянина України.

Пріоритет при посадці надається жінкам, дітям та людям похилого віку.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС: З німецькою благодійною організацією передали Центру відновлення слуху для військових операційний мікроскоп

Спроби противника незаконно активувати Starlink будуть заблоковані, причетним загрожує ув’язнення - радник Міноборони

У Чугуєві внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено два багатоквартирні будинки, одна людина постраждала

Сили оборони відбили з початку доби 241 ворожу атаку - Генштаб

Британія розглядає можливість захоплення танкерів російського "тіньового флоту" - ЗМІ

Орбан: Україна є ворогом Угорщини через вимоги відмовитися від дешевих російських енергоносіїв

На Київщині працюють 530 Пунктів незламності на тлі складної енергетичної ситуації - ОВА

Трьох працівників ТЦК затримано за смертельне побиття жителя Дніпропетровщини - поліція

LELÉKA після перемоги в нацвідборі "Євробачення-2026": Це велика честь, я постараюся зробити це якомога краще

LELÉKA представлятиме Україну на "Євробаченні-2026" у Австрії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА