Інтерфакс-Україна
07:35 14.01.2022

На Харківщині очікується суттєве погіршення погодних умов, пориви вітру до 27м/с

1 хв читати
На Харківщині очікується суттєве погіршення погодних умов, пориви вітру до 27м/с

Харківський регіональний центр гідрометеорології прогнозує суттєве погіршення погодних умов у регіоні 14 та 15 січня.

Як повідомляється на сторінці регіонального гідрометцентру в Facebook, удень 14 січня у Харкові та області очікуються пориви західного вітру, 17 – 22 м/с, а ввечері та в першій половині ночі 15 січня посилення до 25 – 27 м/с (ІІ рівень небезпеки, помаранчевий). На дорогах ожеледиця.

"Очікувані погодні умови можуть призвести до пошкодження та руйнування елементів інфраструктури, падіння дерев і знеструмлення населених пунктів. Будьте обережні та обачні при плануванні справ і поїздок", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА