Інтерфакс-Україна
18:30 18.12.2021

Понад 30 осіб загинули на Філіппінах внаслідок удару тайфуну

1 хв читати
Понад 30 осіб загинули на Філіппінах внаслідок удару тайфуну

Потужний тайфун "Рай", що вирує на Філіппінах, забрав життя щонайменше 31 людини, повідомляє Associated Press. Місцева влада уточнює, що дані про загиблих уточнюватимуться.

В епіцентрі швидкість вітру досягала 195 км/год, при поривах до 270 км/год.

Особливі побоювання викликає філіппінський острів Сіаргао, який першим прийняв на себе удар стихії. Влада острова каже, що він практично повністю зруйнований, завдані збитки оцінюються в $400 млн.

Влада острівної провінції Дінагат каже, що тайфун зрівняв поселення із землею. Відомо лише про кілька жертв, але екстрені служби не виключають, що загиблих виявиться більше, оскільки поки що немає зв'язку з багатьма населеними пунктами. Влада провінції просить терміново виділити продовольство та медикаменти. Через руйнування деякі лікарні острівної провінції не можуть відкритися та прийняти постраждалих.

Крім того, було порушено пасажирське та вантажне сполучення островів з іншими частинами Філіппін: Дінагат практично в повній ізоляції.

ОСТАННЄ

Обговорили із Рютте PURL, реалізацію домовленостей G7 та ліцензії США на виробництво ППО – Зеленський

Зеленський підтвердив оборонний пакет від Нідерландів на 500 млн євро та подякував за підтримку

Зеленський провів координаційну розмову з Трампом і Макроном, під час якої підсумували перемовини на саміті G7

Міноборони та Львівський ТЦК заперечили причетність керівництва до затримання Лавриненка

Зеленський прибув з візитом до Брюсселя: заплановано зустрічі із лідерами НАТО, ЄС та Бельгії щодо посилення підтримки України

Зеленський обговорив зі Стуббом підсумки саміту G7, реалізацію домовленостей та посилення ролі Європи у переговорах щодо завершення війни

"Укрзалізниця" призначає додатковий швидкісний поїзд Київ-Львів 23 та 24 червня через високий попит

Повоєнна економіка України має стати найліберальнішою та найконкурентнішою в ЄС – Буданов

Україна заперечує причетність до атаки на автобус у Брянській області – Лубінець

Латвія передає Україні одну з КГУ старої ТЕЦ-2 та готова передати ще три – прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА