Інтерфакс-Україна
08:29 21.05.2025

Філіппіни та США провели спільні морські навчання у Південнокитайському морі

1 хв читати
Філіппіни та США провели спільні морські навчання у Південнокитайському морі
Фото: https://www.facebook.com/

Збройні сили Філіппін та Індо-Тихоокеанське командування США у вівторок провели шосте двостороннє навчання з морського співробітництва (MCA) в стратегічних водах Палавану та Західного Міндоро, повідомляють збройні сили Філіппін у Facebook.

"Це була перша спільна участь берегової охорони США і берегової охорони Філіппін в МКА, що стало важливою віхою в морській співпраці, підкресливши зростаючий загальнонаціональний підхід до морського співробітництва", - йдеться в повідомленні.

У навчаннях брали участь фрегат ВМС Філіппін "Рамон Алькарас" (PS16), фрегат "Домінго Делуана" (PG905), військово-морський вертоліт AW109, вертольоти ВПС Філіппін "Супер Тукано" і "Сокіл", а також фрегат берегової охорони Філіппін "Мелхора Акіно" (MRRV 9702) і фрегат "Малапаскуа" (MRRV 4403). Водночас від США в навчаннях взяли участь катер Берегової охорони США "Страттон" (WMSL 752) і морський патрульний літак ВМС США P-8A "Посейдон", що посилило можливості об'єднаних сил у сфері спостереження і оперативної координації.

Під час навчань було проведено низку навчань, в тому числі навчання з перевірки зв'язку (COMMEX), пошуково-рятувальні навчання (SAREX), дивізіонні тактичні навчання і маневри вахтового офіцера (DIVTACS/OOW), фотографічні навчання (PHOTOEX) і фінішні навчання (FINEX).

Начальник військових сил генерал Ромео Браунер-молодший підкреслив важливість цих навчань для посилення морської оборони: "Оскільки Філіппіни продовжують протистояти морським викликам, що постійно змінюються"

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА