21:57 07.11.2021

Меркель розповіла, чим займатиметься після завершення роботи на посаді канцлера

1 хв читати
Меркель розповіла, чим займатиметься після завершення роботи на посаді канцлера

В.о. канцлера Німеччини Ангела Меркель після завершення роботи на посаді не має наміру займатися політикою.

"У питанні про подальші плани: я не займатимуся політикою. Я не вирішуватиму політичних конфліктів, роблю і так це вже багато років: 16 років як федеральний канцлер, із задоволенням на рівні Європейського Союзу, на міжнародному рівні", - сказала Меркель в інтерв'ю виданню DW.

Вона зазначила, що ще не знає, чим саме займатиметься після виходу на пенсію: "Спочатку відпочину і подивлюся, що спаде на думку".

Головними викликами роботи на посаді федерального канцлера Меркель назвала так звану кризу біженців у Німеччині у 2015 році, коли до країни прибуло понад мільйон шукачів притулку, а також нинішню пандемію коронавірусної хвороби.

"Це, мабуть, події, де стає очевидним їхній вплив на людей, де доводиться стикатися з людськими долями", - сказала вона.

Меркель заявила, що Німеччині вдалося впоратися з досить спірним рішенням щодо допуску до країни біженців, переважно з Сирії та Іраку, які застрягли в інших країнах ЄС у 2015 році. На її думку, Європа ще не змогла "усунути причини, які спонукають людей ставати біженцями".

"Ми ще не досягли, щоб у Європі була єдина система надання мігрантам притулку", - вважає Меркель.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА