Інтерфакс-Україна
13:40 04.11.2021

Глава МВС України націлений на зниження цифр смертності на дорогах та від насильницьких злочинів

2 хв читати
Глава МВС України націлений на зниження цифр смертності на дорогах та від насильницьких злочинів

Минулого року внаслідок ДТП, пожеж та насильницької смерті загинуло понад 7 тисяч українців, показником ефективності роботи структур Міністерства внутрішніх справ на місцях стане зниження цієї цифри, зазначає глава МВС України Денис Монастирський.

"Моя позиція в тому, що неможливо проводити і нелогічно децентралізацію силових підрозділів, зокрема підрозділів поліції. Але має бути проведена децентралізація послуг, які має отримати кожен громадянин України. Ось таку ціль я ставлю перед Міністерством внутрішніх справ", - сказав він, виступаючи у четвер на всеукраїнському форумі "Україна 30. Безпечна громада".

За словами міністра, цієї цілі неможливо досягти без комунікації.

"Якщо поліцейський у районі, місті знатиме потреби жителів, яких загроз насамперед варто уникати, його сприйматимуть, довірятимуть і ми досягатимемо цих цілей", - наголосив Монастирський.

Глава МВС повідомив, що за минулий рік внаслідок ДТП на дорогах загинули 3 тис. 554 особи, 1 тис. 728 загинули від пожеж, 1 тис. 201 особа загинула на воді. Жертвами насильницької смерті стала 1 тис. 331 особа.

"Загалом минулого року загинули 7 тис. 814 громадян України", - сказав він.

"Тому моя ціль… дуже конкретна - знизити ці цифри, знизити цифру смертності на дорогах, знизити цифру смертності від пожеж, насильницьких злочинів. Це і буде показником ефективності всіх органів, які допомагають у гарантуванні безпеки", - наголосив глава МВС.

Монастирський також розповів, що вважає найефективнішим у співпраці з місцевими громадами проект "Поліцейський офіцер громади". За його словами, наступного року планується втричі збільшити кількість поліцейських офіцерів громади - до 2 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Сумах критична ситуація з теплопостачанням у зв’язку з обмеженнями електропостачання – мер

Мінфін розробляє механізм автоматичної реєстрації платників ПДВ для ФОП, пропонує зробити 2027р перехідним

На Львівщині зупинився крісельний підйомник, на якому перебуває близько 80 людей

Спецпризначенці "Альфи" СБУ вже знищили понад 500 систем ППО ворога

У суботу в західних областях України, крім Закарпатської, очікуються пориви сильного вітру

"Метінвест" отримав премію Глобального договору ООН в Україні за створення підземного шпиталю

Більшість українців вважають, що Україна не зробила достатньо для підготовки до повномасштабного вторгнення

В Україні на вихідних очікується снігова та морозна погода

Німеччина передала Україні дев’ятий комплекс IRIS-T

Зеленський увів до складу Ставки першого заступника секретаря РНБО Острянського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА