Інтерфакс-Україна
07:13 30.09.2021

Прокуратура повідомила про підозру чиновниці, яка незаконно заволоділа правом оренди земельної ділянки вартістю майже 30 млн. грн

1 хв читати
Прокуратура повідомила про підозру чиновниці, яка незаконно заволоділа правом оренди земельної ділянки вартістю майже 30 млн. грн

Голосіївська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру директору товариства, що незаконно заволоділа правом оренди земельної ділянки на вул. Антоновича вартістю майже 30 млн. грн, повідомила прес-служба прокуратури.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що в 2017 році, маючи на меті будівництво елітного житлового комплексу на незаконно орендованій землі, директор товариства вступила у змову з власниками та посадовими особами групи підприємств", - йдеться в повідомленні.

Так, з метою подальшого незаконного будівництва житлового комплексу підозрювана підготувала і надала до Київської міської ради документи, що містять завідомо неправдиві відомості про підстави переважного права на користування земельною ділянкою територіальної громади Києва.

"Таким чином, підозрювана уникла процедури продажу прав оренди на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгів) і продовжила користування нею, чим завдала збитків територіальній громаді", - повідомили в прокуратурі.

Дії директора кваліфіковані за ч.2 ст.366 і ч.5 ст.191 КК України.

Також на зазначену земельну ділянку накладено арешт. Слідчі дії тривають.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вранці завдали удару по Білопіллю на Сумщині, є загиблий та четверо поранених

Ворожий дрон поцілив у поліцейську автівку під час евакуації цивільних у Харківській області

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

СБУ кваліфікує удари РФ по українській енергетиці як злочини проти людяності

Українську мову вивчають у 107 країнах світу – дані Preply

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА