Інтерфакс-Україна
10:53 16.07.2021

Понад 1300 людей зникли безвісти, 81 людина загинула після повені на заході Німеччини

1 хв читати
Понад 1300 людей зникли безвісти, 81 людина загинула після повені на заході Німеччини

Понад 1300 людей зникли безвісти, 81 людина загинула внаслідок сильної повені на заході Німеччини, повідомляє у п'ятницю німецьке видання Die Welt.

"Є побоювання, що їх (жертв - ІФ) буде більше", - заявив у п'ятницю вранці представник поліції міста Кобленц у федеральній землі Рейнланд-Пфальц. Ця федеральна земля постраждала від повені найсильніше, лише в ній повідомляється щонайменше про 50 загиблих.

Також повідомляється мінімум про 31 загиблого у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія.

Уряд Північного Рейну-Вестфалії обговорить шляхи якнайшвидшого усунення наслідків повені на спеціальному засіданні у п'ятницю. Рейнланд-Пфальц уже надав 50 млн євро як короткострокову підтримку для ремонту пошкоджених доріг, мостів та інших споруд.

На території обох земель тривають рятувальні операції, сотні людей досі вважаються зниклими безвісти.

"Було завдано збитків на мільярди євро. Зараз найголовніше - допомогти людям, які майже все втратили, а також постраждалим муніципалітетам, інфраструктура яких була зруйнована, допомогти швидко та без бюрократії", - повідомив глава об'єднання німецьких міст і громад Герд Ландсберг.

Унаслідок рясних і тривалих дощів захід Німеччини захлиснули повені. Найсильніше постраждали федеральні землі Рейнланд-Пфальц і Північний Рейн-Вестфалія. Місцева влада оголосила надзвичайний стан.

Негода також спіткала Нідерланди, Францію та Бельгію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА