Інтерфакс-Україна
19:25 29.06.2021

У Луганській області затримали "смотрящого", який налагодив канал постачання наркотиків у СІЗО

2 хв читати
У Луганській області затримали "смотрящого", який налагодив канал постачання наркотиків у СІЗО

Служба безпеки України в Луганській області викрила ув'язненого, який чинив встановлення злочинного впливу, перебуваючи в одному зі слідчих ізоляторів регіону, а також налагодив канал постачання наркотичних речовин на територію режимного об'єкта, повідомляє прес-служба СБУ у вівторок.

"Встановлено, що організував протиправну діяльність так званий смотрящий, який раніше був неодноразово засуджений за вчинення тяжких злочинів. Перебуваючи у СІЗО за підозрою у здійснені грабежів, він намагався встановити злочинний порядок серед ув’язнених та впливати на кримінальне середовище регіону. Також рецидивіст налагодив постачання наркотиків і психотропів на територію режимного об’єкта через поштові відправлення і передачі", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що до постачання наркотиків правопорушник залучив спільників на волі й одного з працівників СІЗО.

"Гроші від наркобізнесу зловмисники направляли на підтримку кримінальних кіл, зокрема в місцях позбавлення волі", - повідомляють у СБУ.

Там додають, що також було задокументовано факти неодноразових звернень криміналітету до "смотрящого" щодо зміни показів підслідними.

Під час обшуків за місцем тримання в СІЗО і проживання зловмисника правоохоронці вилучили засоби зв'язку з доказами протиправної діяльності, чорнові записи щодо поповнення злодійського "общака", підготовлені до збуту наркотики, а також гроші, отримані злочинним шляхом.

"Наразі зловмиснику повідомлено про підозру ч. 2 ст. 255-1 (встановлення чи розповсюдження злочинного впливу) та ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до правопорушень", - резюмують у спецслужбі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА