Інтерфакс-Україна
11:22 19.06.2021

На Кузбасі під час жорсткої посадки літака загинули 4 людини, 15 постраждали

2 хв читати
На Кузбасі під час жорсткої посадки літака загинули 4 людини, 15 постраждали

(оновлено)

Четверо людей загинуло і четверо перебувають у важкому стані після жорсткої посадки Л-410 на Кузбасі, повідомили "Інтерфаксу" в Західно-Сибірській транспортній прокуратурі.

"Літак належить ДОСААФ, (...) пілот доповів про відмову одного їх двигунів, під час зниження літак зіткнувся з лісовим масивом", - сказали в транспортній прокуратурі.

"Унаслідок четверо людей загинуло, четверо - у важкому стані", - додав він.

Четверо постраждалих під час аварії літака Л-410 на Кузбасі дістали важких травм, повідомив губернатор Кемеровської області Сергій Цивільов.

"За попередніми даними, загинуло четверо людей, ще четверо у важкому стані, 11-середнього ступеня важкості. Причини того, що сталося, встановлюють", - написав Цивільов у соцмережах.

За його даними, на борту було 19 осіб.

Слідчі проводять дослідчу перевірку за фактом авіаподії з літаком L-410, повідомила "Інтерфаксу" старший помічник керівника Західно-Сибірського СУ на транспорті СКР Наталія Чернакова.

"Попередньо встановлено, що 19 червня 2021 року близько 10 години за місцевим часом літак L-410 здійснював тренувальний політ на аеродромі Танай Кемеровської області. Під час польоту командир повітряного судна доповів про відмову одного з двигунів, було ухвалено рішення про повернення повітряного судна на аеродром вильоту. Під час розвороту літак, зачепивши крону дерев крилом, впав на землю. На борту повітряного судна перебувало 12 осіб, з них двоє членів екіпажу", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА