Інтерфакс-Україна
22:12 08.06.2021

Боррель: Лідери ЄС на саміті з Росії врахують, що вона підтримує владу Білорусі

1 хв читати
Боррель: Лідери ЄС на саміті з Росії врахують, що вона підтримує владу Білорусі

Лідери країн Європейського союзу на майбутньому саміті щодо відносин з Росією врахують, що вона підтримує офіційний Мінськ, заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

"Я згоден з усіма вами, що перед нами диктатор. Я згоден з усіма вами, що він (Олександр Лукашенко - ІФ) користується підтримкою Росії. Я згоден з усіма вами, що ми повинні продовжувати чинити тиск і використовувати всі наші можливості і інструменти для підтримки громадянського суспільства в Білорусі", - сказав він, під час виступу у вівторок на сесії Європарламенту.

Боррель зазначив, що Росія нещодавно відновила грант в $500 млн Мінську і що російська підтримка дуже важлива для Лукашенка.

"Рада Європейського союзу врахує це, коли на майбутньому засіданні обговорюватиме наші відносини з Росією", - сказав депутатам високий представник ЄС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція запобігла організації чергової незаконної схеми виїзду військовозобов'язаних з країни

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

У Києві з 21 березня дозволять рух наземного громадського транспорту під час тривог – очільник МВА

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

У Львівській області зафіксували спалах африканської чуми свиней – ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА