Інтерфакс-Україна
22:04 04.06.2021

АРМА заявило про напад на заступника голови агентства Павленка, його життю нічого не загрожує

1 хв читати
АРМА заявило про напад на заступника голови агентства Павленка, його життю нічого не загрожує

У Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), повідомили, що вранці 2 червня біля власного будинку було скоєно напад на заступника голови АРМА Володимира Павленка, загрози його життю немає .

За інформацією правоохоронних органів, невстановлені особи здійснили кілька пострілів з вогнепальної зброї, внаслідок чого Павленко отримав поранення середнього ступеня тяжкості. "Наразі посадовець перебуває у лікарні, його стан стабільний, загрози життю немає", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці АРМА в соцмережі Facebook у п'ятницю ввечері.

В агентстві зазначили, що сподіваються на максимально швидку і дієву реакцію правоохоронних органів щодо встановлення, затримання і покарання зловмисників.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

ППО знешкодила вночі один з найвищих відсотків дронів та ракет, випущених з РФ по Україні, але є влучання на 17 локаціях – ПС ЗСУ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

"Укренерго" ввело аварійні відключення в кількох областях після нічного обстрілу РФ

ППО України знешкодило 15 ракет та 357 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 17 локаціях

Зеленский про нічну атаку РФ: Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів

Знову майже 6 тис. будинків Києва без опалення після нічної ворожої атаки - Кличко

Сотні тисяч абонентів залишилися без світла на Чернігівщині через ворожі атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА