Інтерфакс-Україна
19:08 26.05.2021

Шмигаль обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії

2 хв читати
Шмигаль обговорив перебіг реформ в Україні з послами ЄС, США та Великої Британії

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч з європейськими та американськими дипломатами, під час якої обговорив із ними перебіг реформ в Україні.

Як повідомляє прес-служба Кабміну в середу, на зустрічі були присутні голова представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас, тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, тимчасовий повірений у справах Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс, перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економіки Олексій Любченко, міністр юстиції Денис Малюська, міністр фінансів Сергій Марченко та міністр енергетики Герман Галущенко.

Під час заходу прем'єр-міністр зазначив, що уряд спільно з Офісом президента та Верховною Радою послідовно працює над вдосконаленням українського законодавства для реалізації реформ у країні.

"Минулого тижня Верховна Рада проголосувала в першому читанні законопроекти, необхідні для отримання макрофінансової допомоги і траншу МВФ. Наразі триває підготовка змін до другого читання. Розраховуємо, що незабаром вони будуть ухвалені в цілому", - зазначив Шмигаль.

Глава Кабміну наголосив, що "важливо підтримувати зв'язок із нашими партнерами в питаннях реалізації всіх реформ, зокрема антикорупційної, судової, корпоративної, запровадження ринку газу та електроенергії".

Крім того, прем'єр-міністр розповів іноземним дипломатам, що законопроект про відповідальність за недостовірне декларування був поданий президентом України та ухвалений у першому читанні минулого місяця. Також у першому читанні схвалено законопроект, що стосується діяльності Вищої ради правосуддя.

"Під час зустрічі сторони обговорили, зокрема, реформу корпоративного управління та роботу ринку газу. Денис Шмигаль запевнив голів дипломатичних представництв, що впровадження ринку газу в Україні є незворотним", - резюмують у Кабміні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже 53 млн цифрових копій документів створено в системі держархівів України в 2025р. - голова Укрдержархіву

Глава МВС: В ДСНС створено окремий Енергетичний загін для реагування на потреби українців

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА