Інтерфакс-Україна
10:40 11.05.2021

Поліцейські зі складу ООС здійснили перевірку населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування на Луганщині

1 хв читати
Поліцейські зі складу ООС здійснили перевірку населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування на Луганщині

Правоохоронці зі складу Операції об'єднаних сил здійснили оперативно-профілактичну перевірку території населених пунктів Гірське, Золоте, Тошківка та Нижнє Сєверодонецького району Луганської області.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України у вівторок, понад 100 правоохоронців з числа поліцейських, патрульних, бійців батальйону поліції особливого призначення і нацгвардійців, які входять до складу ООС, здійснили комплексну оперативно-профілактичну перевірку населених пунктів, розташованих на лінії розмежування.

"Співробітники Національної поліції зі складу ООС діяли у піших та автомобільних патрулях. Ці заходи спрямовані на недопущення погіршення криміногенної ситуації у населених пунктах, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, боєприпасів та наркотичних речовин", - ідеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що поліція склала 15 матеріалів із різними адміністративними правопорушеннями.

Крім цього, поліцейські проводили активну роз'яснювальну роботу про необхідність дотримання протиепідемічних заходів і розповідали про те, що потрібно робити, щоб не стати жертвою шахраїв.

"За підсумками проведених заходів правоохоронці та представники Національної гвардії України перевірили близько 300 осіб і 159 транспортних засобів", - резюмують у МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА