Інтерфакс-Україна
13:46 10.05.2021

Байден візьме участь у віртуальному саміті країн-членів східного флангу НАТО, де обговорюватимуть Україну

1 хв читати
Байден візьме участь у віртуальному саміті країн-членів східного флангу НАТО, де обговорюватимуть Україну

Президент США Джо Байден приєднається через відеозв'язок до зустрічі президентів країн-членів східного флангу НАТО, яка відбудеться в понеділок, 10 травня, в Бухаресті, повідомив президент Румунії Клаус Йоханніс.

"Радий вітати Джо Байдена на саміті країн "Бухарестської дев'ятки", який я приймаю сьогодні в Бухаресті", - написав Йоханніс у Twitter у понеділок.

Він зазначив, що також разом із президентом Польщі Анджеєм Дудою вітає генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в рамках підготовки до саміту НАТО з наголосом на трансатлантичні зв'язки, NATO-2030 , оборону та стримування.

Як повідомляє видання DW, очікується, що головними темами обговорення на саміті так званої "Бухарестської дев'ятки" стануть безпека в Чорноморському регіоні та ситуація навколо України.

Саміт має на меті координацію безпеки позицій країн регіону, в ньому також візьмуть участь президенти Болгарії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Естонії, Латвії та Литви.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 987 ворожих цілей

Генштаб зафіксував упродовж доби 133 бойові зіткнення

ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа

Шестеро цивільних постраждали через атаки ворожих БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА