10:18 06.05.2021

Посадові особи Південної залізниці привласнили майже 1 млн грн, який призначався на зарплати і соцвиплати співробітникам

2 хв читати
Посадові особи Південної залізниці привласнили майже 1 млн грн, який призначався на зарплати і соцвиплати співробітникам

Правоохоронці викрили схему розкрадання коштів шляхом безпідставного нарахування заробітної плати та інших соціальних виплат, яка діяла з 2017 року в регіональній філії "Південної залізниці" (ПЗ), розташованій на території Куп'янського району Харківської області.

"Підлеглим пропонували не оформляти відпустки за власний рахунок, щоб тривало нарахування заробітної плати, а гроші віддавати своїм керівникам. Відсутність працівників на робочому місці чиновники прикривали недостовірними внесеннями робочого часу в табелі обліку, а також оформляли фіктивні лікарняні", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківській області.

За попередніми оцінками, внаслідок використання цієї схеми посадові особи філії завдали збитків державі на суму майже 1 млн грн.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Нині проведено низку обшуків у семи структурних підрозділах "Укрзалізниці", під час яких було виявлено та вилучено документацію обліку робочого часу, дані про нарахування заробітної плати та інші докази протиправної діяльності.

Слідчі дії тривають, встановлюють коло причетних до злочину посадових осіб і вирішують питання щодо повідомлення зазначеним особам про підозру.

Досудове розслідування здійснюють співробітники відділу поліції №2 Харківського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції в Харківській області, оперативне супроводження - Головний відділ контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Управління Служби безпеки України в Харківській області. Процесуальне керівництво - Слобожанська окружна прокуратура Харкова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА