Інтерфакс-Україна
12:32 29.04.2021

Ткаченко закликає українців із регіонів не в "червоній" зоні на свята відвідати заклади культури

1 хв читати
Ткаченко закликає українців із регіонів не в "червоній" зоні на свята відвідати заклади культури

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликає українців із регіонів, де не діятиме "червона" зона, на травневі свята відвідати заклади культури.

"Для тих регіонів, де не буде діяти "червона зона" є можливість використати травневі, щоб відвідати заклади культури, що були закриті на час "червоної зони". Згадайте про людей, які працюють у сфері креативних індустрій. Давайте їх спільно підтримаємо. Сходимо в кіно, на виставку, в музей або театр. Одночасно ми отримаємо і нові емоції та враження від мистецьких заходів і допоможемо сфері культури втриматись на плаву під час пандемії", - написав Ткаченко у Telegram-каналі.

Водночас міністр наголосив, що відвідування мають бути відповідальними, з дотриманням дистанції і без скупчень людей.

"Пам’ятайте, що вихід з "червоної зони" та послаблення стали можливими саме завдяки зниженню рівня захворюваності на COVID-19. Нехтуючи елементарними правилами безпеки, ми ризикуємо знов повернутися до збільшення кількості хворих та локдауну", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА