21:44 15.04.2021

РНБО заслухав результати проведення огляду ОПК

1 хв читати
РНБО заслухав результати проведення огляду ОПК

На засіданні Ради національної безпеки і оборони у четвер заслухали звіт віце-прем'єра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського про результати проведення огляду оборонно-промислового комплексу, повідомив Апарат РНБО.

"Так, за результатами проведення огляду оборонно-промислового комплексу здійснено оцінку рівня інституційної сформованості системи управління ОПК, стану його ресурсного забезпечення, а також визначені здатність і готовність ОПК до задоволення потреб сектора безпеки і оборони в озброєнні, боєприпасах, військової і спеціальної техніки з урахуванням актуальних військово-політичних загроз і викликів", - наголошується в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА