Інтерфакс-Україна
19:02 05.04.2021

Журналісту Бутусову погрожували в гримерці одного з телеканалів, поліція розпочала розслідування

1 хв читати
Журналісту Бутусову погрожували в гримерці одного з телеканалів, поліція розпочала розслідування

Поліція розпочала досудове розслідування за фактом погроз, що надійшли на одному з телеканалів українському журналісту, головному редактору одного з інформаційних інтернет-порталів Юрію Бутусову, повідомляється на сайті Національної поліції України в понеділок.

За даними правоохоронців, інформацію про конфлікт оприлюднив сам Бутусов. "Він заявив, що після завершення програми на одному із телеканалів у його гримерку зайшли громадяни, один із яких почав погрожувати фізичною розправою. Оприлюднений допис того ж дня виявили працівники поліції під час моніторингу мережі інтернет. Слідчі поліції прийняли в журналіста заяву про скоєння правопорушення, а інформацію про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - ідеться в повідомленні.

Правова кваліфікація - ч.1 ст.345-1 Кримінального кодексу України (погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо журналіста у зв'язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності), що передбачає покарання у вигляді виправних робіт або позбавлення волі.

"Наразі потерпілого допитано, в кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії для встановлення та перевірки усіх обставин скоєння вказаного злочину... Поліцейські встановлюють і перевіряють обставини події та осіб, імовірно, причетних до зазначеного злочину", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС засудив Януковича до 15 років заочно за заволодіння угіддями Сухолуччя

Водопостачання в Києві планується до відновлення до кінця дня

РФ з жовтня-2025 пошкодила 8,5 ГВт енергогенерації України, потрібно допомоги на $1 млрд – міністр економіки

У Києві допомогу людям надають 1,1 тис. соцпрацівників - Улютін

На Київщині внаслідок нічного обстрілу пошкоджені 15 обʼєктів цивільної інфраструктури — ОВА

Прокуратура відреагувала на заяви мера Дрогобича про "тиск через мобілізацію"

НАБУ спростовує інформацію про нібито викриття корупційних схем навколо закупівлі винищувачів Rafale

Трамп запросив на "Раду миру" щодо Гази 49 країн, зокрема Україну — ЗМІ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА