Інтерфакс-Україна
10:24 03.03.2021

У Києві на COVID-19 за добу захворіли 655 осіб, 25 померли, одужали 789

1 хв читати
У Києві на COVID-19 за добу захворіли 655 осіб, 25 померли, одужали 789

655 нових хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 зареєстровано в Києві за минулу добу, серед раніше хворих за цей самий час померли 25 осіб, 789 одужали, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі - 127, Дарницькому - 106 і в Дніпровському - 64", - написав Кличко у своєму Telegram-каналі в середу вранці.

За його словами, захворіли 353 жінки віком від 18 до 92 років, 252 чоловіки віком від 20 до 87 років, 28 дівчаток віком від одного тижня до 17 років і 22 хлопчики віком від трьох місяців до 17 років.

До лікарень столиці госпіталізували 113 пацієнтів.

Як повідомляється на сайті моніторингу поширення епідемії коронавірусу в Україні, в Києві другий день поспіль кількість видужалих від COVID-19 перевищує кількість хворих. До того дев'ять днів поспіль кількість хворих на COVID-19 в українській столиці збільшувалася.

ОСТАННЄ

Судитимуть посадовця Голосіївської РДА Києва за заволодіння майже 1 млн грн коштів під час капремонту укриття

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

Міносвіти оприлюднило посібник із надолуження освітніх втрат

Мін'юст: Україна здобула важливу перемогу в міжнародному інвестиційному арбітражі у справі щодо "зеленого тарифу"

Правоохоронці затримали агента ФСБ, який намагався зарізати у Запоріжжі воїна ЗСУ

"Шахед" влучив по території ліцею на Чернігівщині - ОВА

Калмикова обговорила з послом Канади створення Мультидонорського фонду підтримки ветеранів

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА