Інтерфакс-Україна
07:12 02.03.2021

SpaceX у вівторок спробує розпочати нову спробу виведення на орбіту партії інтернет-супутників Starlink

1 хв читати
SpaceX у вівторок спробує розпочати нову спробу виведення на орбіту партії інтернет-супутників Starlink

Важка ракета-носій Falcon 9 у вівторок з другої спроби повинна стартувати на орбіту з черговою партією з 60 міні-супутників для поповнення орбітального угрупування глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink, повідомляє компанія-розробник SpaceX.

Запланований напередодні запуск був скасований лише за 1 хвилину 28 секунд до старту через виявлені автоматикою неполадки.

Запуск передбачається здійснити зі стартового комплексу 39А Космічного центру імені Кеннеді (штат Флорида) у тимчасове вікно, яке відкривається 1 березня о 20:15 за часом Східного узбережжя США.

Це буде вже 20-е виведення на орбіту групи інтернет-супутників з травня 2019 року в рамках проекту Starlink. Орбітальне угруповання SpaceX вже складається з 1 143 космічних апаратів. Попередня партія з 60 супутників Starlink була запущена 16 лютого.

Нині компанія є найбільшим супутниковим оператором у світі.

У перспективі компанія SpaceX планує розгорнути орбітальне угруповання з 12 тис. космічних апаратів цього типу (а в подальшому - з 30 тис.) для створення повномасштабної мережі, яка дозволить забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом в інтернет у будь-якому куточку планети. Загальна сума інвестицій в реалізацію проекту оцінюється в $ 10 млрд.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автобус потрапив у ДТП у Калуському районі, є загиблий, щонайменше 9 постраждалих – ДСНС

РФ вчергове обстріляла Херсонську ТЕЦ, що призвело до важких наслідків, - Корецький

Зустріч Зеленського з Трампом почнеться о 20:00, потім президенти подзвонять європейським лідерам – прессекретар

ДТП в Польщі забрало життя 5 українців, серед них є неповнолітні - МЗС

Окупанти завдали авіаудару по Слов'янську, є загиблий, троє поранених

Зеленський: Багато що може вирішитися до нового року

Сили оборони вночі завдали удару по Сизранському НПЗ в РФ і ворожих складах на ТОТ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА