07:17 27.02.2021

Венедіктова: В Офісі генпрокурора нині немає проектів підозр від інших правоохоронних органів за епізодами ПриватБанку

1 хв читати
Венедіктова: В Офісі генпрокурора нині немає проектів підозр від інших правоохоронних органів за епізодами ПриватБанку

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зазначає, що в Офіс генпрокурора не надходили проекти підозр від інших органів слідства у рамках розслідування справи ПриватБанку.

"На сьогодні в Офісі генпрокурора, конкретно у мене, немає жодних інших проектів підозр від органів досудового розслідування", - сказала Венедіктова в п'ятницю ввечері в ефірі "Свободи слова" Савіка Шустера в контексті теми розслідування епізодів справи ПриватБанку.

Стосовно епізоду, за яким було пред'явлено підозру колишньому першому заступнику голови правління ПриватБанку Володимиру Яценку, генпрокурор зазначила, що призначення експертизи було певним ризиком. "Коли я брала на себе відповідальність про призначення експертизи, я брала на себе відповідальність, що справу, може бути, і закрито", сказала вона, додавши, що результати експертизи "підтвердили хід розслідування".

"Чому підписала підозру? Тому що були підстави, тому взяла і підписала", -сказала вона.

Відповідаючи на питання про те, чи дійсно готуються документи на екстрадицію бізнесмена Ігоря Коломойського, генпрокурор сказала: "Я прокурор, не політик, не журналіст, я не хочу зараз грати словами. Я зроблю те, для чого буде достатньо доказової бази і сьогодні питання прізвищ - не питання функціоналу кримінальної юстиції ... будуть підстави, будуть зібрані достатні докази - ми це зробимо. На сьогодні говорити про те, що когось треба звідкись екстрадувати - для цього мають бути підстави".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Трамп планує оголосити про підписання угоди щодо корисних копалин з Україною під час виступу у Конгресі

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари, Трамп загрожує збільшити відповідний тариф вдвоє

Зеленський про рішення Єврокомісії щодо захисту Європи: Для нас це передусім додаткова ППО

Україна закликає міжнародних партнерів до конкретних дій, які мають стати чіткою відповіддю на ядерний шантаж Росії – МЗС

Зеленський доручив міністру оборони і керівникам розвідки отримати офіційну інформацію щодо допомоги від США

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА