Інтерфакс-Україна
17:00 29.01.2021

Двоє українських військовослужбовців дістали легких поранень у районі Водяного - українська делегація в ТКГ

1 хв читати

Двоє військовослужбовців Збройних сил України дістали легких поранень у п'ятницю в районі населеного пункту Водяне (Донецька область).

Сьогодні, 29 січня, близько 13.00 унаслідок застосування противником БПЛА в районі Водяного дістали легких поранень двоє військовослужбовців Збройних сил України", - повідомляється на сторінці у Facebook української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ).

Бійцям надано медичну допомогу, стан стабільний.

Українська сторона СЦКК з використанням координаційного механізму впровадила "режим тиші" й направила відповідну ноту в СММ ОБСЄ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

Росіяни 17 разів обстріляли Донеччину, загинули три людини

Одещина пережила одну з наймасованіших повітряних атак ворога, є постраждалі – ОВА

Росіяни вночі атакували інфраструктуру Миколаївщини, частина населених пунктів знеструмлена

Ворог атакував Херсонщину, семеро постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА